+90 (553) 030 1 030

Enerjimizi müşterilerimizin memnuniyetinden, işimize olan sonsuz sevgiden, başarılı olmanın verdiği hazdan alıyoruz.

Web Site Tasarım Ajansı     Angara’da sıradan bir reklam ajansı değil, bölgenin hatta Türkiye’nin sayılı PR ajansları arasında ismimizi yazdırmayı hedefliyoruz. Gücümüzü, çalışmalarımızdan ve tecrübemizden alan şirketimiz uzun yıllar basın sektöründe en üst görevlerde bulunan ve bu alanda bir çok başarıya imza atan kurucu ortaklarımız ile iletişim sektöründe günün değişen ve gelişen teknolojik koşullarına uyum sağlamayı kendine görev edinmiştir. Dijital dünya sayesinde pek çok farklı kıta ve coğrafyadan müşterilerine PR ve etkinlik ajansı olarak hizmet üreten Makron Ajans, tanıtım , prodüksiyon, organizasyon, farklı tasarım, logo, web tasarım, web yazılım ve her dilde yapılan kısa filmlerle bölgesinde hizmet vermektedir. Makron Ajans, müşterilerine, stratejik iletişim danışmanlığı, marka yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi, PR ajansı etkinlik ve organizasyon yönetimi gibi bir çok alanda kaliteli hizmet sunmaktadır.

     Gerek PR ajansı hizmeti alan kurumsal firmaların yöneticileri ve gerekse medya mensupları nezdinde düzenlenen algı araştırmalarında ilk akla gelen ve en hızlı dönüş yapan PR ajansları sıralamasında en üst sıralarda yer almayı hedefleyen Makron Ajans, A’dan Z’ye tüm şirketlere ve kurumlara kurumsal kimlik ve medya koçluğu yapmaktadır.

     Sadece iki harften oluşan ve sonsuzluğa varan anlam içeriği ile PR (Public Relations) bugün kurumsal şirketlerin olmazsa olmazları arasında yer alıp Türkçe adıyla “Halkla İlişkiler” şirketimizin kurucusu Ramazan GÖKTAŞ öncülüğünde firmaları hayallerine taşıyor.

 
VİZYONUMUZ

     Hizmet verdiğimiz her kurumun kurumsal itibarını korumak, kurumsal algısını yükseltmek, güvenirliliğine ve saygınlığına katkı sağlamak. Hedefine doğru ilerlerken; Makron Ajans olarak yanlarında olmak.

MİSYONUMUZ

     Her organizasyonda, her eylemde toplumsal yararı gözeterek işbirliği içinde bulunduğumuz kurumların hedefleriyle tutarlı objektif iletişim teknikleri üretip uygulamak. Tüm bu çalışmaların sonunda da hizmet verdiğimiz her kurumun elle tutulur bir başarıya ulaşmasını sağlamak. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzden en iyi olmak, sahip olduğumuz imajı korumak, teknolojiden azami derecede yararlanarak verimliliği sürekli